Domov>Pre firmy

Čvirikajú už vrabce na streche o vašej značke?

Sme recenzný komunitný portál

Staňte sa súčasťou našej komunity a objavte silu recenzií.

Sova podnikavá

Lieta v internetových biznisoch

Spájame zákazníkov, influencerov a značky. Naším cieľom je spoločnými silami priniesť dôveryhodné recenzie produktov a služieb, ktoré pomôžu zákazníkom  pri nákupnom rozhodovaní.

Pripojte sa k našej komunite. Získajte spätnú väzbu na svoje produkty či služby. Rôzne formy propagácie a nových zákazníkov.

Prečo s nami spolupracovať

Podpora predaja

Poznateľnosť značky

Spätná väzba

Akú pridanú hodnotu získate

Firemný profil

Čo je súčasťou firemného profilu:

 • logo
 • popis vašej firmy
 • odkaz na váš web, eshop
 • odkazy na sociálne siete
 • odkaz na profil na Heuréke
 • vaše testované produkty s recenziami
 • profi recenzie, PR články, natívne články

Databáza / zoznam firiem, eshopov

Váš profil sa bude zobrazovať v našej databáze firiem a eshopov, ktoré u nás inzerujú. Zoznam eshopov a značiek.

Testovanie produktov a služieb

Produktové recenzie nie sú žiadnou novinkou na trhu. Je množstvo recenzných portálov, ktoré hodnotia spotrebný a iný tovar či služby, a pomáhajú tak zákazníkom rozhodnúť sa na ich nákupnej ceste. V čom sú vrabce na streche iné? U nás testujú bežní ľudia – testeri, ktorým zašleme váš produkt (vzorky zdarma) na vyskúšanie.  Získate tak spätnú väzbu a možno aj nového zákazníka.

Influencer marketing

Produkty bude hodnotiť náš Jack Shakespearow a iní externí redaktori. Ak budete chcieť, aj blogeri či influenceri registrovaní na našom portáli. Kvalitný obsah i detailné recenzie lepšie pomôžu vašim zákazníkom rozhodnúť sa práve pre váš produkt. Cez novodobý fenomén influencer marketingu rozšírime prostredníctvom našich registrovaných členov dobrú správu o vašej značke po celom internete.

Voucher marketing

Ponúknite zákazníkom, ktorí odskúšali váš produkt, zľavu na ďalší nákup. Pri pozitívnej skúsenosti s vaším produktom či službou je dosť pravdepodobné, že si zákazník bude chcieť váš produkt kúpiť. Tak prečo mu neponúknuť zľavu na prvý nákup a trochu ho pošťuchnúť?

Články
Mních, ktorý predal svoje Ferrari – Robin Sharma – recenzia

Táto publikácia, ktorá zožala úspech po celom svete a teší sa čitateľskej obľube už...

Jack Shakespearow . Knižné recenzie .19. júla 2024
Heřmánkové údolí – Hana Marie Kornerová – recenzia

Heřmánkové údolí je krásny a citlivý príbeh, ktorý dokáže v poslucháčoch zanechať hlbšiu stopu....

Jack Shakespearow . Knižné recenzie .19. júla 2024
Menštruačné nohavičky Snuggs – recenzia

Čo sa týka komfortu, ide jednoznačne o tú najlepšiu menštruačnú pomôcku. Nohavičky sú pohodlné,...

Jack Shakespearow . Krása a zdravie .30. júna 2024
Billy a minipinkovia – Roald Dahl – recenzia

Možno práve i vy hľadáte pre svoje dieťa knihu, v ktorej sa mieša fantázia...

Jack Shakespearow . Deti a mládež .30. júna 2024

Cenník služieb

Recenzie, PR články

 • Recenzia produktu, služby  150 – 500 €

Cena recenzie závisí od druhu produktu či služby, náročnosti vyhotovenia a dĺžky recenzie. Preto cenovú ponuku prispôsobujeme individuálne konkrétnemu klientovi.

 • PR články, rozhovory 150 €

Testovanie vzoriek

 • Testovanie reklamných vzoriek bežnými užívateľmi (tester) 200 € – ∞

Inzerent poskytne produkty (vzorky zdarma), ktoré zasielame našim registrovaným užívateľom v našej réžii. Cenu kampane tvoria náklady na poštovné, ktoré znáša inzerent a províziu prevádzkovateľa. Cena závisí aj od množstva a atraktivity poskytnutých vzoriek.

Firemný profil

 • Profil firmy – Zdarma

Vytvorenie profilu firmy na portáli vrabcenastreche.sk je bezplatné, no je podmienené využitím našich služieb (recenzie, PR články, testovanie produktov či služieb).

FAQ

Často kladené otázky ohľadom spolupráce

Môžem reagovať na recenzie k môjmu produktu?

Áno, samozrejme. Z vášho firemného profilu sa môžete poďakovať za peknú recenziu, alebo zaujať postoj k recenzii kritickej.

Aký je rozdiel medzi recenziou od bežného užívateľa (testera) a recenziou od redaktora – registrovaného blogera, influencera?

Bežný užívateľ (tester), hodnotí vzorky zdarma, z ktorých si vyberie v našom eshope reklamných vzoriek. Svoju skúsenosť napíše do komentára pod testovanú vzorku, plus pridá hodnotenie hviezdičkami.

Profi recenzie vytvárajú náš profi recenzent Jack Shakespearow a ďalší externí redaktori – blogeri, influenceri. Sú to obsahovo kvalitné články väčšieho rozsahu, detailné recenzie s originálnymi fotografiami.

Testujete aj produkty, ktoré nie je možné zasielať ako reklamné vzorky?

Na drahšie produkty alebo produkty, ktoré svojou povahou nie sú vhodné na zasielanie ako vzorky zdarma, sa hodia skôr recenzie vytvárané naším profi recenzentom Jackom alebo externými redaktormi – blogermi, influencermi.

Ako je to s testovaním služieb a aplikácií?

Ako testujeme služby či aplikácie? Našim užívateľom zašleme voucher na bezplatné vyskúšanie vášho produktu či služby. Prvá hodina vo fitku zdarma, časovo obmedzené vyskúšanie aplikácie, ochutnávka v reštaurácii… Kampaň prispôsobíme vašim potrebám. Výsledkom je získaná spätná väzba a noví zákazníci. Testovanie môže prebiehať podobne ako pri produktoch tiež na dvoch úrovniach.

Môžete ponúknuť otestovanie svojej služby bežným užívateľom – testerom. Tester si vyberie v našom eshope reklamných vzoriek vašu službu, získa bezplatný voucher, službu vyskúša, do komentára pod produkt  (testovanú službu) napíše krátku recenziu a skúsenosť ohodnotí i hviezdičkami.

Pri testovaní služby, aplikácie naším profi recenzentom Jackom Shakespearrowom získate kvalitný článok, detailnú recenziu s fotografiami, ktorú si napríklad môžete umiestniť aj do sekcie „Napísali o nás.“

Ako prebieha spolupráca – poskytnutie vzoriek na otestovanie?

Napíšte nám cez kontaktný formulár alebo na email: [email protected], ako by sme vám mohli pomôcť s propagáciou vašich produktov či služieb.

Ako prebieha spolupráca

Testovanie – vzorky zdarma

Ak chcete ponúknuť svoj produkt na otestovanie ako vzorku zdarma, napíšte nám, o aký produkt ide a koľko kusov môžete ponúknuť na testovanie. Na základe toho vám vytvoríme cenovú ponuku. Po jej schválení, uhradení faktúry a zaslaní vzoriek vám vytvoríme kampaň.

Kampaň zahŕňa:

 • Profil vašej firmy na portáli vrabcenastreche.sk
 • Pridanie produktu do nášho eshopu
 • Propagácia vášho produktu na našich sociálnych sieťach

Kontaktný formulár

Chcem nadviazať spoluprácu.

  Telefonický kontakt: +421908065541

  Realizované kampane

  Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

  Viac o cookies