Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Jj (overený zákazník)

  Vila som skeptická ako môže takýto produkt fungovať no som veľmi milo prekvapená. Veľmi príjemný pocit v ústach po použití tohto prášku

 2. Janas (overený zákazník)

  Veľmi dobrý zubný prášok, má príjemnú chuť a dobre účinkuje. Môžem odporúčať

 3. ZoeZoe zubný prášok má príjemnú vôňu a zuby veľmi dobre vyčistí. Zaujalo ma, že neobsahuje fluór, ani žiadne iné chemické a prídavné látky, ktoré sú bežné v zubných pastách.

 4. Ďakujem za možnosť otestovať.
  Príjemná vôňa,aj keď na konzistenciu a pocit piesku som si chvíľku zvykala.Zanechava príjemný pocit čistých zubov a svieži dych veľmi dlho. S týmto zubným práškom som spokojná. Zuby sú po použití úplne čisté. Neskutočne sa mi páči prírodné zloženie a bezodpadové balenie

 5. Zubný prášok sa mi páčil. Jemná vôňa a pocit čistých zubov. Na konzistenciu si treba zvyknúť, ale to čo sľubuje, splní.

 6. Skvelá vôňa, odporúčam 🙂

 7. Celkom príjemná chuť, ale tá prášková forma mi príde troška zvláštne. Treba si na to zviknúť. Ale zuby sú po použití úplne čisté. Neskutočne sa mi páči prírodné zloženie a bezodpadové balenie

 8. Ako plusy vnímam pocit, že sú zuby belšie a hladšie ako po umytí obyčajnou pastou. Chuť je príjemná, vôňa tiež, ale na práškovú formu je treba si zvyknúť. Celkovo to hodnotím tak stredne, nie je to úplne hrozné, ale ani úplne najdokonalejšie.

 9. Em-ma (overený zákazník)

  Prírodný produkt s jemnou bylinkovou vôňou. Pri čistení zubov mi chýba sviežosť, mentol. Prášok mi prišiel v papierovom vrecku a nakoľko sa má naberať mokrou/navlhčenou zubnou kefkou bolo nutné ho presypať do nejakej (malej plytkej) nádoby – nenaberal sa najlepšie… Prášok, ktorý sa na kefku nenalepil padal kade tade, takže po každej aplikácii prášku bolo potrebné opláchnuť umývadlo, resp. jeho časť. Pracuje sa mi s ním ťažko – nalepí sa hneď na prvé zuby, s ktorými príde do styku a nie je ľahké ho dostať na ostatné zuby.
  Tablety sú jednoznačne lepšie!

 10. Ďakujem za možnosť otestovať.
  Príjemná vôňa,aj keď na konzistenciu a pocit piesku som si chvíľku zvykala.Zanechava príjemný pocit čistých zubov a svieži dych veľmi dlho.

Naše produkty

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020