Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Ako plusy vnímam pocit, že sú zuby belšie a hladšie ako po umytí obyčajnou pastou. Chuť je príjemná, vôňa tiež, ale na práškovú formu je treba si zvyknúť. Celkovo to hodnotím tak stredne, nie je to úplne hrozné, ale ani úplne najdokonalejšie.

 2. Em-ma (overený zákazník)

  Prírodný produkt s jemnou bylinkovou vôňou. Pri čistení zubov mi chýba sviežosť, mentol. Prášok mi prišiel v papierovom vrecku a nakoľko sa má naberať mokrou/navlhčenou zubnou kefkou bolo nutné ho presypať do nejakej (malej plytkej) nádoby – nenaberal sa najlepšie… Prášok, ktorý sa na kefku nenalepil padal kade tade, takže po každej aplikácii prášku bolo potrebné opláchnuť umývadlo, resp. jeho časť. Pracuje sa mi s ním ťažko – nalepí sa hneď na prvé zuby, s ktorými príde do styku a nie je ľahké ho dostať na ostatné zuby.
  Tablety sú jednoznačne lepšie!

 3. Ďakujem za možnosť otestovať.
  Príjemná vôňa,aj keď na konzistenciu a pocit piesku som si chvíľku zvykala.Zanechava príjemný pocit čistých zubov a svieži dych veľmi dlho.

 4. Zachránili ste ma, ďakujem. ❤️ Mala som problémy so zubom múdrosti a jediné, čo mi na bolesť zaberalo bol výplach z tohto prášku. Dasno bolo menej opuchnuté, bolest nešla do celej tváre…Aj keď mi pomohlo až vytiahnutie zubu, veľmi ste zmiernili moje utrpenie. Odvtedy naň nedám dopustiť, zuby sú v omnoho lepšom stave ako keď som používala rôzne lacné aj drahé pasty. Zuby mám prirodzene biele , takže neviem posúdiť, ako zuby bieli, ale mne osobne skoro úplne odstránil zubný kameň. Ešte raz ďakujem, ak by mi neprišla vzorka,nikdy by som sa o vás nedozvedela . odvtedy prášok kupujem pravidelne ❤️

 5. Vôňa v celku príjemná, svieža. Ale zuby začnú byť belšie až po niekoľkých použitiach. Prášok nepení ako bežná zubná pasta, zuby sú fakt jemnejšie. Odporúčam každému kto si chce bieliť zuby neabrazívnou metódou.

 6. Tento prášok som vyskúšala 1.krát , zuby boli vyleštené , ale chuťovo som cítila len akoby ,,cement“.

 7. S týmto zubným práškom som spokojná, používam v kombinácii s pastou, zuby sú lesklejšie, čistí sa s ním dobre, vôňa je príjemná. 🙂

 8. Skvelá vôňa, chuť, zaujímavá konzistencia. Rozhodne odporúčam.

 9. Dakujem za moznost testovat.
  Vonu prasku hodnotim velmi pozitivne.
  Na praskovu formu si treba asi zvyknut…ale po par pouzitiach,uz s tym clovek nema problem. Zuby pekne vycisti,co asi spravi bezne aj pasta🤷‍♀️
  Z mojho pohladu je lepsie pouzivat pastu a prasok na striedacku👍

 10. Moja skusenost pri odskusani zubneho prasku bola len pozitivna ako aj u tabliet. Maximalna spokojnost pekne a jednoducho vycisti zuby omnoho lepsie ako zubna pasta. Len nez yk ze neni pena ale na to sa da casom zvyknut a pena nebude chybat. Za mna urcite odporucam.

Naše produkty

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020