Domov>Ako to funguje

Šteboceme naše skúsenosti

Ako získať vzorku zdarma

1. Registrácia

Prvé Omrvinky získavaš za registráciu. Je to jednoduché – stačí vyplniť email, meno a heslo.

2. Objednanie vzorky

Vyber si z našej ponuky reklamných vzoriek alebo služieb na testovanie. Objednávku vytvor rovnako ako v klasickom eshope – vyplň kontaktné údaje a zaplať Omrvinkami. Vzorka aj poštovné sú zdarma. 

3. Testovanie

Po doručení vzorky prichádza na rad milá povinnosť odskúšať produkt. Ochutnávať, ovoniavať, zhodnotiť dizajn, funkčnosť, kladné a záporné vlastnosti, pre koho je výrobok vhodný a pre koho nie. Buď kritický/á, no nezabudni chváliť! 🙂

4. Hodnotenie

Po otestovaní reklamnej vzorky sa podeľ o svoju skúsenosť v komentári pod daným produktom a nezabudni testovanú vzorku ohodnotiť aj hviezdičkami. 1 hviezdička znamená najmenšiu spokojnosť a 5 hviezdičiek najväčšie nadšenie.

5. Odmena

Za vyjadrenie tvojho názoru ťa odmeníme. Po ohodnotení a publikovaní krátkej recenzie ti na tvoje konto pribudnú ďalšie Omrvinky, za ktoré si môžeš kúpiť novú vzorku.

Omrvinka

Virtuálna mena platná na portáli vrabce na streche .sk

Omrvinky

Body či kredity, za ktoré nakupuješ v našom eshope

Zatiaľ čo iní omrvinky nekompromisne zmietajú zo stola, naše vrabce ich starostlivo zbierajú! Omrvinka k omrvinke… A je z toho vzorka!

Odmena, ktorú získaš za ohodnotenie produktu

Naša virtuálna mena nepodlieha hospodárskej kríze a nie je potrebné neustále sledovať aktuálny kurz. Jediné, čo musíš urobiť, je ohodnotiť zaslanú vzorku, napísať krátke zhrnutie svojej skúsenosti a ohodnotiť produkt hviezdičkami.

Ako hodnotiť testované produkty

  • Rating – tzv. hviezdičkové hodnotenie.  1 hviezdička značí najmenšiu spokojnosť, 5 hviezdičiek najväčšie nadšenie.
  • Slovné hodnotenie – krátke zhrnutie tvojej skúsenosti.

Ako sa stať testerom?

Sýkorka testerka vie, že aj za málo omrviniek môže byť veľa muziky. Hoci nemá žiadne skúsenosti s blogovaním a testovaním produktov, nehádže flintu do žita a pomaly skúša, či si jej prvé riadky verejnosť obľúbi. Je zvedavá, do všetkého ďobká svoj zobáčik a objavuje nové veci. Testuje nové produkty, vzorky kozmetiky, kávu, sladkosti a všeličo iné. To všetko zdarma. I keď… Možno by sme klamali – úplne zadarmo to zasa nie je. Musí vyštebotať svetu svoju skúsenosť a napísať  krátke hodnotenie. Sýkorka píše stručné, no výstižné a trefné komentáre priamo pod zakúpenú produktovú vzorku. Za svoj prejavený názor získa odmenu – ďalšie Omrvinky.

Sykorka Testerka

Dostáva reklamné vzorky zdarma

FAQ

Často kladené otázky

Zaväzujem sa k niečomu pri registrácii? Sú vzorky naozaj zadarmo?

Vzorky zasielame našim testerom zdarma, neplatí sa ani poštovné. Po otestovaní napíšeš recenziu a tá sa pre zmenu stáva našou odmenou, za čo sa ti opäť odvďačíme ďalšími Omrvinkami, ktoré si vymeníš za nové vzorky. Registráciou sa nezaväzuješ k žiadnym poplatkom ani k odberu otravnej reklamy. Po otestovaní produktu, ti firma, ktorá vzorku poskytla má právo zaslať jednu ponuku (zľavový kupón, uvítaciu zľavu). Túto ponuku posielame z nášho emailu [email protected], tvoje osobné údaje neposkytujeme tretím stranám.  Pre viac informácií si prečítaj podmienky registrácie a ochranu osobných údajov.

Môžem mať viac profilov alebo si objednať viac vzoriek toho istého produktu?

Žiaľ, nie. Chceme, aby testovanie vzoriek bola hlavne zábava pre testerov a aby to prinieslo firmám/značkám potrebnú spätnú väzbu. Preto je portál vrabce na streche hlavne pre tých, čo sa neboja vystúpiť z anonymity a nehanbia sa za svoj názor. Samozrejme, že nevieme zabrániť tomu, aby si niekto vytvoril viac profilov a zaregistroval sa na viac mailových adries. No užívateľ sa stáva overeným (získa viditeľný profil) až po otestovaní prvej vzorky.  Na jedno meno a adresu posielame len jednu vzorku toho istého produktu.

Ktoré osobné údaje sa zverejňujú v mojom profile?

Náš portál má ambíciu nebyť anonymným virtuálnym priestorom. Chceme, aby naši užívatelia vyjadrovali svoj názor otvorene a neskrývali svoju identitu za fejkové (anonýmné) profily. Samozrejme rešpektujeme právo na súkromie a ochranu osobných údajov.  Verejný profil overeného užívateľa obsahuje:

povinné údaje *

  • Nickname*. Prezývku, ktorú si zvolíš pri registrácii.
  • Fotografiu*.  Fotografia tváre je vítaná, nie povinná. Dodá profilu dôveryhodnosť a možnosť získať výhody oproti menej dôveryhodným profilom s fotkou kvetinky alebo domáceho miláčika.
  • Odkazy na sociálne. Nie sú povinné, no taktiež dodávajú užívateľskému profilu dôveryhodnosť.

Reklamné vzorky zadarmo

Blog
5 dôvodov, prečo sa stať jedným z nás

1.Objavujte nové produkty Bezplatne vyskúšate produkty, ktoré by ste za iných okolností možno neobjavili....

Jack Shakespearow . Blogovanie, písanie .18. mája 2019
X jednosmerných lístkov k úspechu

Ukážte im, že začítať sa oplatí Vedeli ste, že ak sa čitateľ prehryzie prvým...

Jack Shakespearow . Blogovanie, písanie .18. mája 2019
Ako privolať inšpiráciu

Čo robiť, keď sa slová nevynárajú? 5 jednoduchých krokov, ktoré zvládne úplne každý! Inšpirácia...

Jack Shakespearow . Blogovanie, písanie .18. mája 2019

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies