5 dôvodov, prečo sa stať jedným z nás

Jack Shakespearow/18. mája 2019/Blogovanie, písanie


1.Objavujte nové produkty

Bezplatne vyskúšate produkty, ktoré by ste za iných okolností možno neobjavili. Nemáte čo stratiť, iba získať. A benefitov je hneď niekoľko:

  • nepopálite sa v obchode a nevyhodíte peniaze za niečo, čo vám nevyhovuje
  • nájdete inšpiráciu na darčeky pre blízkych
  • možno zistíte, že práve TENTO produkt, je to, čo vám uľahčí, spríjemní či spestrí váš život

2.Stretnete ľudí s rovnakými záujmami, cieľmi, ambíciami a pohľadom na svet

V dnešných časoch, kedy na sociálnych sieťach strávime nezanedbateľnú časť dňa to síce nie je nič prelomové, no kedy ste naposledy na vlnách internetu objavili niekoho, kto má rovnakú optiku ako vy? Možno tu nájdete svojho nového spolublogera, s ktorým si vybudujete vlastnú virtuálnu značku. Svet praje pripraveným, odvážnym a tým, ktorí sa neboja prejaviť vlastný názor. A čo si budeme klamať, vo dvojici sa to ťahá oveľa lepšie.

3.Objavíte svoj skrytý talent

Napísať článok, ktorý má hlavu a pätu, je viac-menej objektívny, vtipný, trefný a neobsahuje plno pravopisných chýb, je možno zdanlivo ľahké, no vyskúšali ste si to? Začiatky sa veru nepodobajú prechádzke ružovou záhradou… Písanie a formulovanie vlastného názoru do písomného prejavu je jednoducho alchýmia. Slová sú ingrediencie, ktoré je potrebné správne premiešať a zvážiť. Dokážete to aj vy? Zistíte to len tak, že sa rozhodnete vytvoriť vlastný článok, komentár, recenziu či názor. A možno práve vy v tomto slovíčkovom procese nájdete samých seba. Písanie je celoživotná láska, ktorá postupom času pôsobí návykovo!

4.Stagnácia nehrozí

Kto sa prestal zlepšovať, prestal žiť. Čvirikajú vrabce na streche a my súhlasne prikyvujeme. Nikdy nie je neskoro rozviť svoju zručnosť, talent či posunúť voľnočasovú aktivitu do profesionálnejších rovín. A to nepôjde inak než tréningom. Pozrite si, ako k textu pristupujú vaši kolegovia, čítajte ich blogy, vychytávajte muchy na svojich článkoch a nezabudnite napredovať! Aj vrabec skloní hlávku, ak uvidí, že jeho konkurent čviriká hlasnejšie a melodickejšie. No len rozumný vrabec si túto melódiu zapamätá a každé ráno bude ozlomkrky trénovať, aby raz spustil rovnakú áriu ako jeho učiteľ.  🙂

5.Zviditeľníte sa

Na vrabca, ktorý zapadol v dave, si po rokoch nik nespomenie. A keďže je človek mimoriadne ješitný tvor, chce za sebou zanechávať stopu, niečo, čím obohatí svet a upozorní na svoju maličkosť. Dajte ľudstvu na známosť, že máte vlastný názor, písmenká či kamera vám nie sú cudzie, a uvidíte, že všetko, o čo sa v živote snažíte, príde ľahšie. Aktívnym ľuďom zrazu všetko spadne do lona… A hoci len oni vedia, aký kus práce je za tým, vždy budú mať oproti pasívnym ovečkám navrch.

Takže niet dovôdu váhať. Registrácia je bezplatná, na webe sa platí omrvinkami, vďaka čomu vaša peňaženka ostane bez ujmy na zdraví. A poštová schránka bude jasať od šťastia, lebo sem-tam jej pani poštárka prinesie niečo, čo ju poteší. 🙂

Pridať komentár

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies