Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Linda (overený zákazník)

  Síce nepraktické balenie vzorky,ale inak mu nemám čo vytknúť. Odstránil povlak, zuby sú hladké, lesklé, čisté a mám pocit,ze aj belšie. Je to iné ako zubná pasta,ale človek si zvykne a je to fajn. Sviežosť je dlhšia ako pri zubnej paste.

 2. Ako prvé ďakujem za možnosť otestovať tento prášok. Tabletka mi vôbec nevyhovovala, ale tento prášok je super. Zuby sú po ňom oveľa hladšie, chuť je fajn a po vyčistení ostáva v ústach svieži pocit. Chuť prášku mi vôbec nevadí a veľké plus je, že nepení. Za mňa odporúčam.

 3. Som veľmi milo prekvapený. Zuby sú oveľa hladšie ako po čistení zubnou pastou.

 4. Prášok vonia príjemné Nepení sa, po umytí sú zuby čisté a zostáva jemná mentolová chuť v ústach.

 5. Podľa mňa je prášok omnoho lepší ako tableta. Tá bola na mňa príliš silná, prášok si môžem dávkovať podľa seba. Oceňujem, že nepení, zuby sú oveľa viac vyčistené a neviem, či je to môj subjektívny pocit, ale zdá sa mi, že sú aj belšie. Budem to ešte sledovať, ale konečne som našla „pastu“, ktorá mi sadla, neštípe, nevysúša ústa a nedráždi ďasná. Za mňa top, ďakujem za vzorku ❤️

 6. Prášok na zuby určite odporúčam.
  Zúbky zostali po vyčistení bez povlaku a v ústach zostala mentolová príchuť.
  Určite odporúčam 🙂

 7. Prášok prišiel v dosť nepraktickom sáčku ale ja som si ho presypala do menšej nádobky, a potom už prišlo na rad čistenie. Po nanesení na kefku a následnom vyčistení mi zúbky ostali pekne vyčistené a v ústach sviežosť pretrvávala oveľa dlhšie ako po klasickej paste. Niekomu príde komplikovaná aplikácia ale po zvyknutí ide čistenie ako po masle a je to fajn skúsenosť 🙂

 8. I keď prášok prišiel vo veľmi nepraktickom papierovom sáčku, kefku som jednoducho namočila do neho a nebol žiadny problém. Zúbky zostali pekne čisté, lesklé a hladké. Chuť trvala dlhšie ako po klasickej zubnej paste. Úžasne vonia a jednoznačne odporúčam!

 9. Tento produkt poznám a môžem ho jednoznačne iba doporučiť.
  Zúbky ostanú lesklé a bez povlaku.
  Nevýhodou je možno zvyknúť si na aplikáciu, kedže je to iné ako zubná pasta.
  Chuť je taktiež príjemná a nemám jej čo vytknúť.
  Jednoznačne odporúčam a prikladám aj link na svoj blog, kde sa o tomto produkte dočítate viac:
  https://biankassworld.blogspot.com/2020/06/zubne-tablety-na-prirodnej-baze-zeozoe.html

 10. Nádherna vôňa, a zuby sú po umytí nádherne čisté.
  Ľahko sa nanáša a nepení ako klasické zubné pasty.

Naše produkty

O čom čviriká ZeoZoe.sk na Instagrame

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020