Tester

Mia Berova

  1. Veľmi dobrá testovačka! 🙂 Zatiaľ najlepšie zubné tablety, aké som vyskúšala, a to som už mala tri značky. Konečne som našla aj také, ktoré sa podobajú na zubnú pastu. Môžem len odporučiť.

  2. Super vôňa, ktorá nie je príliš silná, no napriek tomu zostáva na pokožke. Prekvapil ma aj príjemný pocit, ktorý po osprchovani zostal. Ak raz gél nájdem niekde v predajni, určite si ho kúpim.

  3. Podľa mňa je prášok omnoho lepší ako tableta. Tá bola na mňa príliš silná, prášok si môžem dávkovať podľa seba. Oceňujem, že nepení, zuby sú oveľa viac vyčistené a neviem, či je to môj subjektívny pocit, ale zdá sa mi, že sú aj belšie. Budem to ešte sledovať, ale konečne som našla „pastu“, ktorá mi sadla, neštípe, nevysúša ústa a nedráždi ďasná. Za mňa top, ďakujem za vzorku ❤️

  4. Pre mňa to síce nie je, pretože ja znesiem iba neutrálne pasty bez výraznej arómy, ale veľmi oceňujem myšlienku, koncept… Priateľ povedal, že mal čistejšie zuby ako po paste a že sa mu zdalo, že ten pocit vydržal dlhšie. Takže super, už viem, čo budem kupovať kamošom k sviatku, ktorí začínajú žiť eko/zero waste ?

Naposledy recenzované produkty