Maybelline Sky High maskara – recenzia

Jack Shakespearow/18. júna 2021/Najlepší make up/5 min. čítania

Maybelline predlžujúca maskara Sky High - recenzia

©vrabcenastreche Maybelline predlžujúca maskara Sky High - recenzia

Testovaný produkt: predlžujúca maskara

Výrobca / značka: Maybelline Sky High

Celkové hodnotenie:

Vlastnosti

 • Maximálne predĺženie
 • Plný objem
 • Flexibilná silikónová kefka
 • Inovatívna technológia
 • Zloženie s obsahom bambusových extraktov

Riasy, ktoré siahajú až do neba?

Pre niektoré ženy nedosiahnuteľný sen. Ak sú vaše riasy riedke a ich dĺžka nie je uspokojivá, občas s nimi zázraky neurobí ani tá najdrahšia špirála. Riasenka Sky High od MaybellineNY sľubuje, že si poradí aj s tými najkratšími mihalnicami a vytiahne ich až do neba. Je skutočne taká úžasná? Rozhodli sme sa to preveriť!

Pred použitím

Po použití

Testovanie

Maskaru Sky High sme testovali na riasach strednej dĺžky a hustejšieho objemu. Bez použitia akejkoľvek špirály sú mihalnice pomerne nevýrazné.

Aplikácia

Maskara patrí medzi tie tekutejšie, no nie úplne mokré a vodnaté, vďaka čomu sa dostane do všetkých záhybov rias. Kefka je tenká, úzka a dobre sa s ňou manipuluje. Po celom povrchu má krátke a tenké výstupky, ktoré uľahčujú precíznosť aplikácie.

Po nanesení na mihalnice pôsobí mokrejším dojmom a môže sa stať, že si ju počas prvých minút svojou neopatrnosťou rozmažete, prípadne sa môže otlačiť na horné viečko či spodnú oblasť očného okolia. Nanesený produkt na mihalniciach úplne zasychá približne po dvoch minútach a potom je na riasach dokonale zafixovaný.

riasenka maybelline na predĺženie rias - recenzia
Pozitívom však je, že riasy vyzerajú v priebehu celého dňa rovnako. Riasenka neopadáva, nerozteká sa a nevyžaduje si pravidelnú korekciu.
...

Efekt

Efekt riasenky príjemne prekvapil. Po prvej vrstve je viditeľné nadpriemerné predĺženie a takisto sa aj málo objemné mihalnice rozprestrú do širokého vejára.

Ak špirálu nepoužívate pravidelne, môže sa dokonca stať, že vaše riasy príliš záťaží a chvíľu potrvá, kým si na „nové“ mihalnice zvyknete. Najmä prirodzene dlhé riasy môže zvýrazniť až dvojnásobne, dôsledkom čoho sa môžu zdať riasy príliš ťažké.

Výdrž po dvanástich hodinách

Keďže špirála vyčarovala riasy, ktoré sa dotýkajú horného viečka, jemné otláčanie a zanechávanie čiernych stôp pod obočím, je neželanou samozrejmosťou. Najmä ženy s mastnejšou pleťou budú musieť svoj vzhľad častejšie kontrolovať, prípadne viackrát za deň nanášať na oblasť nad horným viečkom nanášať zmatňujúci púder. Ak sa vám iné špirály otláčajú, bude sa aj táto.

Pozitívom však je, že riasy vyzerajú v priebehu celého dňa rovnako. Riasenka neopadáva, nerozteká sa a nevyžaduje si pravidelnú korekciu. Výdrž teda hodnotíme veľmi uspokojivo.

najlepšia špirála na mihalnice - Maybelline Sky High

Celkové hodnotenie

Riasenka Sky High patrí medzi tie lepšie kúsky, ktoré sme doteraz vyskúšali. Mihalnice predĺži, podporí ich objem a zvýrazní oči aj bez použitia ceruzky alebo očných tieňov. To, čo sľubujú jej predajcovia, skutočne splní. Ak so svojimi riasami nie ste spokojné a hľadáte naozaj efektívnu riasenku, môžeme ju iba odporučiť.

vivantis.skPrejsť do eshopu

Pre koho je určená

 • Pre ženy s krátkymi riasami
 • Ak chcete dosiahnuť mimoriadne predĺženie

Výhody

 • Riasy skutočne predĺži
 • Uspokojivá výdrž aj počas celého dňa
 • Zvýrazní pohľad
 • Viditeľný a na prvý pohľad rozpoznateľný účinok
 • Úzka kefka umožňuje detailné nanášanie
 • Dobre sa vrství
 • Vytvorí efekt umelých rias

Nevýhody

 • Riasenka je po nanesení trochu mokrá a chvíľu trvá, kým zaschne

Kde kúpite riasenky Maybelline

Maybelline The Falsies Lash Lift riasenka - cena

Cena: 6,90 €

Riasenka Maybelline – The Falsies Lash Lift

Získajte vzhľad profesionálne predĺžených mihalníc za niekoľko sekúnd! Maskara Maybelline The Falsies Lash Lift so špeciálnou dvojito zakrivenou kefkou dodá mihalniciam maximálnu dĺžku a objem od korienkov po končeky. Každý pohľad do vašich zvodných, bezchybne orámovaných očí bude osudový…čítať viac

Predlžujúca a objemová riasenka Lash Sensational Sky High Mascara 7,2 ml - cena

Cena: 11,20 €

Predlžujúca a objemová riasenka Lash Sensational Sky High Mascara

Vyskúšajte predlžujúce a objemovú riasenku Sky High Mascara od Maybelline NY, ktorá bola ako prvá vytvorená tak, aby pretiahla vaše riasy až do neba pre maximálnu dĺžku a plný objem. Inovatívna technológia zaručuje výrazný objem a predĺženie vašich rias. Úzky, flexibilný kefka zas zachytí riasy už od korienkov a predĺži ich do nebývalých výšin…čítať viac

vivantis.skPrejsť do eshopu
Maybelline Colossal Volum'Express 100% Black 10,7 ml RIASENKA PRE OBJEM - cena

Cena: 5,57 €

Maybelline Colossal Volum’Express 100% Black riasenka pre objem

Nech už vás počas dňa postretne čokoľvek, vaše mihalnice budú vyzerať stále skvele. Vodoodolná maskara pre objem Maybelline The Colossal spoľahlivo odoláva vode a vlhkosti, vydrží náročný tréning, slzy šťastia aj dojatia alebo nečakaný dážď. Maskara dodáva mihalniciam maximálny objem, predlžuje ich a zároveň zvýrazňuje sýtou čiernou farbou…čítať viac

Maybelline Sky High Tinted Primer cena

Cena: 12,59 €

Maybelline Sky High Tinted Primer podkladová tónovacia báza 7.7 ml

Lash Sensational Sky High Tinted Primer je prvá tónovaná podkladová báza od Maybelline New York pre extrémnu dĺžku + starostlivosť. Táto podkladová báza na riasy prináša efekt Sky High – zosilnený, pre predĺženú dĺžku a objem. Táto podkladová báza predlžuje, zahusťuje a stará sa o riasy. Pri nosení s riasenkou 90% zaznamenalo ultra predĺžené …čítať viac

Autor recenzie

Jack Shakespearow

Jack Shakespearow

Jack Shakespearow je majster slova. Písanie mu dáva krídla. Na krídlach fantázie objavuje nepoznané, z vtáčej perspektívy sa díva na svet a opisuje jeho rozmanité farby, ľudí, veci a vecičky tohto sveta. Keďže jeho posledná zbierka básní Hladný ako spisovateľ sa veľmi nepredáva, privyrába si u nás písaním recenzií a blogov. A to mu ide naozaj bravúrne.

Pridať komentár

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies