Domov>Blog>Archives
Blogerka

Katalin1994

Dobrý deň. Volám sa Katarína, mám 26 rokov a už od roku 2013 sa venujem blogovaniu. Môj blog www.lifi.sk je lifestyle blog, ktorý sa venuje všetkému, čo stojí za zmienku. Najčastejšie píšem recenzie na knihy a kozmetiku, avšak už som písala aj o flybiardingu a iných adrenalínových zážitkoch, recenzovala kurzy, oblečenie, jedlo... Druhý blog www.milujemecinu.blogspot.sk sa zaoberá životom v Číne, výučbou čínskeho jazyka, čínskymi knihami a všetkým čo súvisí s Čínou alebo čínskym jazykom.

Moja 7 ročná pitbullka je taktiež pripravená testovať produkty.

  1. Chuť tohto produktu je veľmi zaujímavá, nie veľmi sladká, nie málo. Tak akurát. Farba je oranžová a imituje karamel, takže človek voľným okom nespozoruje rozdiel, čo je úžasné najmä ak máte deti, čo neradi experimentujú. Sirup mi však príde trocha redší, než na čo som zvyknutá. Už som ho skúšala na palacinkách, vo vianočnej káve aj ako poleva na koláč. Maximálna spokojnosť. A čo je najlepšie, ide o maškrtenie bez výčitiek.

  2. Túto čokoládu poznám a som s ňou maximálne spokojná. Je osviežujúca a na to, že je instantná má naozaj úžasnú chuť. Odporúčam ochutnať. Jednoducho MŇAMKA

  3. Páči sa mi veľkosť granuliek, a aj ich zloženi. Jediný problém je, že nám ich psík odmietol jesť. Je však, pravda, že je vyberá. Skúsime ich však zamiešať s aktuálnymi granulkami. V každom prípade sa mi páči ich zloženie.

  4. Dnes sme vyskúšali tablety a nemajú chybu. Páči sa mi tá jemná pepermintová príchuť. Sú úplne perfektné na cesty lietadlom. Pri živaní z tabliet vyjde pena a tým pádom sa s nimi dá umyť zuby. Naozaj to nemá chybu. Veľmi dobrá vychytávka.,

Naposledy recenzované produkty

Moje články

Rýchle a zdravé banánové palacinky

Stravovať sa zdravo neznamená vzdať sa všetkého potešenia. A nasledovný recept na banánové palacinky je...

Katalin1994 . Recepty .26. decembra 2022

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies