Domov>Blog

Saloos – Francúzsky zelený íl recenzia

19. marca 2020/Recenzie/0 Komentáre
Saloos – Francúzsky zelený íl recenzia

Jemný zelený prášok, ktorý čistí, detoxikuje, regeneruje a jeho najväčšou devízou je veľa spôsobov využitia… Francúzsky zelený íl nás zaujal už na prvý pohľad a radosť z nákupu sa znásobila po prečítaní etikety.

Čítať viac

Zuii Organic – hydratačný sprchový gél – recenzia

1. marca 2020/Recenzie/0 Komentáre
zuii hydratačný sprchový gél recenzia

Sprchový gél Zuii Bio bol príjemnou a prekvapivou skúsenosťou, ktorá je dôkazom toho, že za kvalitu a viditeľné výsledky sa občas musí i priplatiť. Ak raz tento sprchový gél vyskúšate, dvakrát si premyslíte, či opäť siahnete po lacnom a všednom prípravku.

Čítať viac

Nočný krém na problematickú pleť Krásna slečna od Havlíkovej prírodnej apotéky

26. februára 2020/Recenzie/0 Komentáre
nočný krém na problematickú pleť, akné recenzia

Nočný krém Krásna slečna som používala ráno ako podkladovú bázu pod makeup a večer som ho nanášala na vyčistenú odlíčenú pokožku. Pleť upokojuje, zjemňuje začervenanie, s ktorým som mala problém po odlíčení. Zjemňuje viditeľne rozšírené póry a pokožku zmatňuje tak, že som prvýkrát v živote prestala používať púder.

Čítať viac

Alcina Color Copper – Šampón na medené odtiene vlasov – recenzia

12. februára 2020/Recenzie/0 Komentáre

Šampón nesklamal, farbu dokáže naozaj zafixovať. Vymývala sa pomalšie, vlasy nestrácali na žiarivosti každým umytím, ako tomu bolo predtým zvykom. Medené odlesky boli počas piatich týždňov trvácnejšie, vlasy pútali pozornosť už z diaľky a krásne odrážali svetlo.

Čítať viac

Recenzia prírodnej zubnej kefky Siwak

23. januára 2020/Recenzie/0 Komentáre

Prírodná kefka Siwak príjemne prekvapila a určite sa jej nemienime vzdať. Predstavuje nielen skvelého a nenáročného spoločníka na cesty, no svoje trvalé miesto si našla aj u nás v kúpeľni.

Čítať viac

Soaphoria – Telový peeling MLIEČNE POTEŠENIE – recenzia

5. októbra 2019/Peeling/0 Komentáre

Celotelový soľný peeling s organickými olejmi a maslami, vhodný najmä pre suchý typ pokožky, vás zbaví odumretých buniek a dodá potrebnú hydratáciu.

Čítať viac

PuroBIO – Tekutý make-up SUBLIME – recenzia

2. októbra 2019/Najlepší make up/0 Komentáre

Tento make-up určite ocenia všetci tí, ktorí hľadajú produkt v organickej kvalite za rozumnú cenu. Určite ho odporúčame ľuďom s mastnejšou pleťou, keďže pre tú suchú, môže byť príliš zaťažujúci.

Čítať viac

Test tuhých šampónov – šampúchov

5. júla 2019/Najlepšie šampóny/3 komentáre
test suchých šampónov - šampúchov

Do testu sme vybrali 8 tuhých šampúchov, dôležité pre nás bolo, aby išlo o slovenskú prírodnú kozmetiku, do testu sme ale zaradili aj drogériovú voľne dostupnú zahraničnú značku. V teste sme sa zamerali na ich vôňu, penivosť, účinnosť , balenie a dizajn a koľko takýto šampúch vydrží (množstvo).

Čítať viac

5 dôvodov, prečo sa stať jedným z nás

18. mája 2019/Blogovanie, písanie/0 Komentáre

1.Objavujte nové produkty Bezplatne vyskúšate produkty, ktoré by ste za iných okolností možno neobjavili. Nemáte čo stratiť, iba získať. A benefitov je hneď niekoľko: nepopálite sa v obchode a nevyhodíte peniaze za niečo, čo vám nevyhovuje nájdete inšpiráciu na darčeky pre blízkych možno zistíte, že práve TENTO produkt, je to,…

Čítať viac

X jednosmerných lístkov k úspechu

18. mája 2019/Blogovanie, písanie/0 Komentáre

Ukážte im, že začítať sa oplatí Vedeli ste, že ak sa čitateľ prehryzie prvým odsekom, šanca, že zatvorí článok nedočítaný, klesá o 50%? V úvode ho preto naštartujte, ako sa len dá, a podajte mu dôkaz, že váš článok jednoducho musí prečítať, nech to stojí, čo to stojí. Namotivujte ho…

Čítať viac
12