Domov>Blog

Když Dinosaurům někdo umře – recenzia

17. novembra 2023/Deti a mládež/0 Komentáre
Když Dinosaurům někdo umře - kniha o smrti pre deti

Ako sa s deťmi rozprávať o smrti a ako ju ony vlastne môžu svojou optikou vnímať? To je otázka, nad ktorou sa z času na čas zamyslí každý rodič, bez ohľadu na to, či je ich dieťa konfrontované stratou niekoho blízkeho.

Čítať viac

Ja som Smrť – E. H. Larsen & Marine Schneider – recenzia

17. novembra 2023/Deti a mládež/0 Komentáre/5 min. čítania
Ja som Smrť - Elisabeth Helland Larsen Marine Schneider - kniha o smrti

So smrťou sa počas života stretne každý z nás. Znamená to teda, že je neoddeliteľnou súčasťou nášho života, hoci samotný život práve ona definitívne ukončuje.

Čítať viac

Veľké porovnanie najlepších prípravkov na akné

11. novembra 2023/Recenzie/0 Komentáre
aký je najlepší prípravok na akné ?

Do nášho veľkého porovnania prípravkov na akné sme zahrnuli všetko, čo aknózna pokožka potrebuje – od dôkladného vyčistenia, cez lokálne ošetrenie až po hĺbkovú hydratáciu.

Čítať viac

Padělatel –⁠ Adolfo Kaminsky –⁠ recenzia

1. novembra 2023/Knižné recenzie/0 Komentáre/5 min. čítania
Padělatel –⁠ Adolfo Kaminsky, Sarah Kaminsky

Padělatel –⁠ Adolfo Kaminsky, Sarah Kaminsky - recenzia Knižná recenzia: Padělatel –⁠ Adolfo Kaminsky Autor: Sarah Kaminsky Recenzent: Janka Bitalová Celkové hodnotenie: Hodnotenie 4,5 z 5 Dodatočné informácie: Vydavateľstvo: Metafora Originálny názov: Adolfo Kaminsky, une vie de faussaire Recenzent knihu čítal: 2 hod Rok vydania: 2018 Počet strán: 179 ISBN:…

Čítať viac

Akvarely pro Mengeleho – Lidia Ostałowska – recenzia

29. októbra 2023/Knižné recenzie/0 Komentáre/5 min. čítania
Akvarely pro Mengeleho, Lidia Ostałowska

Kniha Akvarely pre Mengeleho sa pohybuje na hranici viacerých žánrov, vďaka čomu zaujme čitateľov, ktorí chcú spoznať životné osudy zaujímavej osobnosti, a pritom nahliadnuť do temných zákutí tragickej doby. Tým pravým orechovým možno nebude pre tých, čo hľadajú klasický román.

Čítať viac

Návod pre dámy, ako získať majetok – Sophie Irwin – recenzia

29. októbra 2023/Knižné recenzie/0 Komentáre/5 min. čítania
Návod pre dámy, ako získať majetok Sophie Irwin

Niekto si knihu zamiluje, inému sa bude zdať nemastná-neslaná. Návod pre dámy, ako získať majetok má potenciál osloviť čitateľa, no zároveň ho pomerne ľahko môže aj trochu sklamať. Ak očakávate akciu a neustály dejový posun, budú vás mnohé pasáže nudiť.

Čítať viac

Výzdoba na party – Piňata, héliové balóny, konfety

29. októbra 2023/Domácnosť/0 Komentáre/5 min. čítania
Výzdoba na party – Piňata, héliové balóny, konfety

Hélium do balónov sa oplatí vtedy, ak pripravujete veľkú oslavu s množstvom balónov a chcete sa odbremeniť od návštevy párty obchodu, s ktorou je spojená aj otázka, ako na jedenkrát preniesť napríklad mohutnú balónovú kyticu. Ak chcete, aby vám balóny vydržali dlho, určite zvoľte fóliový typ balónov

Čítať viac

Ako dopadlo testovanie Zero cestovín GymBeam

14. mája 2023/Prieskumy trhu/0 Komentáre/5 min. čítania
Prieskum trhu, dotazník ako dopadlo testovanie bezkalorických cestovín

Vyhodnotenie dotazníka k testovanému produktu Sú bezkalorické cestoviny plnohodnotnou alternatívou ku klasickým cestovinám, z ktorých sa navyše nepriberá? Alebo by sa zákazník mal zmieriť s tým, že ak v názve uvidí čarovné slovíčko Zero - bezkalorické, musí automaticky znížiť nároky na chuťové či iné vlastnosti? Až 91,5 % opýtaných nemalo…

Čítať viac

Ako dopadlo testovanie Zero sirupov a omáčok GymBeam

14. mája 2023/Prieskumy trhu/0 Komentáre/5 min. čítania
Prieskum trhu bezkalorické omáčky a sirupy infografika

2,41 % respondentov používa tento typ produktu, ale mám skúsenosť s inou značkou a 4,82 % už vyskúšalo bezkalorické omáčky a sirupy GymBeam pred testovaním.

Čítať viac

Byt v Paříži – Lucy Foleyová – recenze

23. apríla 2023/Detektívky a trilery/0 Komentáre

Byt v Paříži sice nenabízí neustálou akci, ale zato se jedná o mozaiku psychologických profilů, která je dostatečnou kombinací chybějícího dramatu. Množství postav, ze kterých čtenáři nebude sympatická žádná, tajuplná a chvílemi až děsivá atmosféra, scény, které do sebe krásně zapadnou až na úplném konci, a vzpomínky, které mají větší…

Čítať viac

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies