Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Deny09 (overený zákazník)

  Je to veľmi dobrý nápad a tešila som sa na testovanie. Bohužiaľ, toto nie je pre mňa. Prvotný pocit pri rozkusani tablety nebol najpríjemnejší, ale dá sa na to zvyknúť. Vôňa je veľmi príjemná ale chuť už menej čo samozrejme nie je problém. Nepríjemná bola pre mňa konzistencia hmoty, ktorá sa vytvorila. Ale musím povedať, že výsledný efekt bol skvelý – úžasné vyčistené a „naleštené“ zuby. Viem si predstaviť, žeby som to používala príležitostne aj naďalej.

 2. Zusik (overený zákazník)

  Bola som sice troška skepticka ale po vyskusaní prijemne prekvapena. Chut mi vobec nevadila trochu pripominala bilinkovu omietku 😊 aj ked je to prirodny produkt tak cistiaca schopnost je uplne super dokonca by som povedala ze lepsie ako po beznej zubnej paste za ten isty cas cistenia…..vyplachovanie rychle bez zbytkov produktu na zuboch celkovo som bola velmi spokojna;)

 3. Pre mňa to síce nie je, pretože ja znesiem iba neutrálne pasty bez výraznej arómy, ale veľmi oceňujem myšlienku, koncept… Priateľ povedal, že mal čistejšie zuby ako po paste a že sa mu zdalo, že ten pocit vydržal dlhšie. Takže super, už viem, čo budem kupovať kamošom k sviatku, ktorí začínajú žiť eko/zero waste 😊

 4. Priznávam, že pri prvom použití týchto tabliet som sa trochu bála, či to mojim zubom nublíži. O to viac som bola prekvapená po použití.
  Zuby krásne zbavili povlaku, mali príjemnú chuť a sviežu vôňu, ktorú som cítila ešte dlho dlho po umytí.

 5. Skvelý produkt. Testovaním som bola nadšená. Prvotná zvláštna chuť sa rýchlo zmenila na príjemnú osviežujúcu. Pocit osvieženia pretrvala veľmi dlho. Aj celkovo pocit čistých zubov.

 6. Petra (overený zákazník)

  Zeozoe tablety sú určite praktické na cestovanie. Po prvom použití som mala v ústach pocit ako po malej dentálnej hygiene. Aj keď najprv bola chuť dosť nepríjemná, po chvíľke som si zvykla a ostal príjemný pocit. Takže je to celkom vydarený produkt. 🙂

 7. Beata (overený zákazník)

  Bola som milo prekvapená. Po použití mi dlho ostala svieža chuť v ústach. Aj keď, zubnú kefku podľa mňa nenahradia žiadne tablety, je to aspoň dobrá dočasná náhrada pri cestovaní. Odporúčam.

 8. Tablety ma príjemne prekvapili. Používam prírodné zubné pasty, vyskúšala som aj rôzne prášky, ale tablety – to bola pre mňa novinka. Majú príjemnú mentolovú štipľavú chuť. Maximálne sa mi páči zloženie – čisto prírodné, šetrné k životnému prostrediu aj k môjmu zdraviu a okrem toho sú bez zbytočných sladidiel. Zo začiatku som si musela zvyknúť, že najprv musím tabletu rozhrýzť, mohla by byť aj trochu krehkejšia. So vzniknutou pastou sa ale zuby ľahko umývajú. Po umytí boli príjemne hladučké, čisté a dych svieži. Vyčistil sa mi vďaka nim aj odolnejší zubný povlak a niektoré škvrny. Obsiahnuté bylinky veľmi dobre pôsobia aj na moje citlivé ďasná.
  Z dlhodobého hľadiska by som však skôr uprednostnila ZoeZoe prášok, ktorý má rovnaké zloženie, ale jeho použitie je časovo rýchlejšie. Tieto tablety sú u mňa perfektnou voľbou na cestovanie.

 9. Em-ma (overený zákazník)

  Prírodný produkt s jemnou bylinkovou vôňou. Už pri čistení zubov bolo cítiť sviežu mentolovú arómu, čistenie bolo ľahké a rýchle ako pri čistení s pastou, s produktom sa pracovalo jednoducho. Ľahko sa naň zvyká, určite vhodné aj pri cestovaní. Jediné čo by som uvítala pozmenené je, aby tablety boli trošku krehkejšie, aby sa nemuseli úplne rozkúsavať na prášok.
  Jednoznačne odporúčam! : )

 10. Po prvom použití mi dosť vadila konzistencia..ale bola som prekvapená, že zuby boli super vyčistené a tablety majú prekvapujúco dobrú mentolovú príchuť..
  Určite super nápad, odporúčam vyskúšať 🙂

Naše produkty

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020