Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Dianka (overený zákazník)

  Úprimne som čakala niečo horšie. Ale bola som prijemne prekvapená. Čisté zuby len som si musela zvyknúť

 2. ZoeZoe zubné tablety sú veľmi praktické na cestovanie. Na ich chuť som si najprv musela zvyknúť avšak po čase mi nevadila. Zuby boli veľmi pekne umyté. Ich používanie je jednoduché. Taktiež sa mi páči že majú prírodné zloženie.

 3. Super ? Najprv som mala čudný pocit z toho, že mám rozkúsať nejakú tabletu, ale zvykla som si. ? Síce tableta nepení, ale umýva zuby lepšie ako klasická pasta. Zuby sú lesklé, vyčistil sa mi aj ja jazyk. Super nápad pri cestovaní…

 4. Deny09 (overený zákazník)

  Je to veľmi dobrý nápad a tešila som sa na testovanie. Bohužiaľ, toto nie je pre mňa. Prvotný pocit pri rozkusani tablety nebol najpríjemnejší, ale dá sa na to zvyknúť. Vôňa je veľmi príjemná ale chuť už menej čo samozrejme nie je problém. Nepríjemná bola pre mňa konzistencia hmoty, ktorá sa vytvorila. Ale musím povedať, že výsledný efekt bol skvelý – úžasné vyčistené a „naleštené“ zuby. Viem si predstaviť, žeby som to používala príležitostne aj naďalej.

 5. Zusik (overený zákazník)

  Bola som sice troška skepticka ale po vyskusaní prijemne prekvapena. Chut mi vobec nevadila trochu pripominala bilinkovu omietku ? aj ked je to prirodny produkt tak cistiaca schopnost je uplne super dokonca by som povedala ze lepsie ako po beznej zubnej paste za ten isty cas cistenia…..vyplachovanie rychle bez zbytkov produktu na zuboch celkovo som bola velmi spokojna;)

 6. Pre mňa to síce nie je, pretože ja znesiem iba neutrálne pasty bez výraznej arómy, ale veľmi oceňujem myšlienku, koncept… Priateľ povedal, že mal čistejšie zuby ako po paste a že sa mu zdalo, že ten pocit vydržal dlhšie. Takže super, už viem, čo budem kupovať kamošom k sviatku, ktorí začínajú žiť eko/zero waste ?

 7. Priznávam, že pri prvom použití týchto tabliet som sa trochu bála, či to mojim zubom nublíži. O to viac som bola prekvapená po použití.
  Zuby krásne zbavili povlaku, mali príjemnú chuť a sviežu vôňu, ktorú som cítila ešte dlho dlho po umytí.

 8. Skvelý produkt. Testovaním som bola nadšená. Prvotná zvláštna chuť sa rýchlo zmenila na príjemnú osviežujúcu. Pocit osvieženia pretrvala veľmi dlho. Aj celkovo pocit čistých zubov.

 9. Petra (overený zákazník)

  Zeozoe tablety sú určite praktické na cestovanie. Po prvom použití som mala v ústach pocit ako po malej dentálnej hygiene. Aj keď najprv bola chuť dosť nepríjemná, po chvíľke som si zvykla a ostal príjemný pocit. Takže je to celkom vydarený produkt. 🙂

 10. Beata (overený zákazník)

  Bola som milo prekvapená. Po použití mi dlho ostala svieža chuť v ústach. Aj keď, zubnú kefku podľa mňa nenahradia žiadne tablety, je to aspoň dobrá dočasná náhrada pri cestovaní. Odporúčam.

Naše produkty

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020