Domov>Blog>Archívy
Redaktorka

Michaela Harabisova

Večné dieťa, ktoré sa nevzdalo fantázie. Asi tak by som mohla samú seba opísať najlepšie. Od momentu, kedy som sa naučila čítať a písať, som sa nezastavila. Dobrá kniha dokáže človeku zmeniť život. Nech sa na to pozriem z akejkoľvek strany, vždy prídem k záveru, že kniha, ktorá zmenila môj život, nie je jedna. Harry Potter. Vďaka nemu som ako druháčka na základnej škole začala vymýšľať príbehy a dostala sa k písaniu. A odvtedy vymýšľam, tvorím a píšem. Veľa. Až tak veľa, že ma to dostalo na štúdium žurnalistiky, ktoré som zahltená prácou úspešne ukončila. Počas školy som si vyskúšala prácu v rôznych médiách. A aj napriek tomu, že momentálne pôsobím v regionálnej žurnalistike a baví ma to, túžila som po kreatívnom písaní. A tak som sa rozhodla skúsiť copywriting, ktorý mi otvoril dvere do sveta, kde môžem písať a tvoriť s hlavou plnou fantázie. Čo všetko dokáže obyčajne neobyčajná kniha

  1. Vôňa mäty, nájde sa niekto, kto ju nemá rád? Sprchový gél dodal pokožke sviežosť a jemnosť. Určite ho odporúčam na horúce letné dni, pokožku schladí a zachová sviežu vôňu. ? Ak hľadáme prírodný sprchový gél na leto, tak ste ho našli.

  2. Korenistá vôňa santalu a pomaranču je na pokožke cítiť aj 12 hodín po umytí. Je výrazná, ale príjemná, nedráždi nos. ? Pokožka je na dotyk jemná a krásne vonia, čo viac si priať? Fakt, že sprchový gél má prírodné zloženie je len príjemným bonusom pre každého, komu záleží na kvalite kozmetický výrobkov, ktoré používa, a samozrejme, na našej planéte.

  3. Tablety sú výborným riešením, ak veľa cestujete a nechcete so sebou vláčiť zubnú pastu. Potešia hlavne tých, ktorým záleží na zložení, prírodné zloženie je len jeden z plusov. Na ich chuť som si musela zvykať o niečo dlhšie. Ak ste zvyknutí na mentolové zubné pasty, budete na tom podobne. Konzistencia po rozpustení nie je na zuboch nepríjemná. Zuby sú po umytí hladké na povrchu a mám pocit, že po pár použitiach aj belšie. Určite stojí za vyskúšanie. ?

Naposledy recenzované produkty

Moje články

Porovnanie EKO aviváží od značky Feel Eco a Frosch ecological

Tentokrát sme si posvietili na ekologické aviváže, ktoré sú v poslednej dobe veľmi populárne...

Michaela Harabisova . Domácnosť .10. februára 2023
Linda a kľúč od Andary

Ten, čo sa mu život klania, s tvárou na dne jazera, jemu dláždi cestu...

Michaela Harabisova . Knižné recenzie .2. októbra 2021
Revolution Skincare Dark Spot Corrector – recenzia

Ak hľadáte niečo, čo by mohlo pomôcť zredukovať pigmentové škvrny po akné, môžete skúsiť...

Michaela Harabisova . Pleťové sérum recenzie .31. októbra 2020
Revolution Skincare Dark Spot Corrector – recenze

Pokud hledáte něco, co by vám pomohlo redukovat pigmentové skvrny po akné, pak můžete...

Michaela Harabisova . Starostlivosť o pleť .31. októbra 2020

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies