Značka

ZeoZoe.sk

Sila v spoločnosti spočíva v jednotlivcovi! Značka ZeoZoe to už dávno vie, a tak sa snaží ľudí inšpirovať k tomu, aby sa nebáli urobiť „niečo malé“ pre našu planétu. Pretože to, čo sa nám javí ako bezvýznamná maličkosť, môže veľmi ľahko prerásť do obrovitánskych rozmerov, ak sa k nám pridajú i iní. Ich víziou je svet bez plastov a chemických záťaží, ktorá o pár rokov nemusí byť len víziou. Môže byť skutočnosťou, ktorá je však závislá od inovatívnych lokálnych výrobcov.

 1. Po prvom použití mi dosť vadila konzistencia..ale bola som prekvapená, že zuby boli super vyčistené a tablety majú prekvapujúco dobrú mentolovú príchuť..
  Určite super nápad, odporúčam vyskúšať 🙂

 2. Aneta (overený zákazník)

  Som zvyknutá na prírodné zubné pasty a zubné prášky čiže konzistencia a penivosť ma neprekvapila ? Za mňa sú o dosť lepšie ako prášky veľké plus pre mna je že nie sú všade po kúpeľni a jednoduché použitie ? chuť a sviežosť mi tiež vyhovujú
  V budúcnosti si rada zakúpim plne balenie ?

 3. Za mňa top produkt. Trošku je to nezvyk na takýto typ produktu ale dá sa zvyknúť. Musím uznať príjemnú sviežosť, ktorá sa drží v ústach dlhšie než klasická pasta, krásne odstráni zubný povlak bez drhnutia a som rada že je to produkt bez pridanej zbytočnej chémie. Určite odporúčam.

 4. Pri produkte, ktorý je úplne natural, vegan a zero waste výborný výsledok, bola som trošku skeptická 🙂
  Tablety voňali príjemne mentolovo, chuť pripomínala pasty typu parodontax – trošku slaná, ale mentolová, mne to vôbec nevadilo. Citlivejší ľudia chuť nemusia zvládnuť. Proces čistenia bol zaujímavý, ale dalo sa naň rýchlo zvyknúť. Mám pocit, že tablety veľmi dobre pôsobia na zubný kameň, mala som pocit, že zuby sú hladšie, pocit sviežosti trval pomerne dlho a čo je najlepšie, pocit čistoty zubov som mala až do obeda (od 6:30). Pri dlhodobom používaní si viem predstaviť, že zabraňuje zubnému kameňu a bojuje napríklad proti zápachu z úst, podporuje pocit sviežosti.

 5. Mala som tu cest vyskusat zubne tablety a za mna mozem len a len odporucit. Je to nieco nove zaujimave co laka vyskusat. Vona prijmne matova co zboznujem hkavme co sa tyka cistoty zubov pocit hmmm zaujimavy zvlastny ale clovek si zvykne a ozaj je tazko si odvykat po par pouzitiach. A co sa tyka zlozenia neni o com. Za mna super odporucam.

 6. Petra (overený zákazník)

  wau, super nápad… nikdy predtým som s takýmto produktom nemala skúsenosť… za seba odporúčam… zuby sú hladšie, dych je svieži… oceňujem, že ide o prírodný produkt…

 7. Pri prvej tabletke to nebolo nič „príjemné“, ale ako sa hovorí na všetko si stačí zvyknúť. 🙂

 8. Dostala som možnosť otestovať zubné tablety ZeoZoe a veľmi som bola na to zvedavá. Príjemne ma prekvapila chuť mäty a šalvie, ktorá trvala po umytí zubov dlhšie ako pri umytí bežnou zubnou pastou. Po čistení zubov zmizol povlak, čo hodnotím pozitívne a taktiež ma príjemne prekvapila bielosť zubov 🙂 o to viac, že ide o prírodný produkt. Jediné negatívum je pre mňa to, že tablety pri umývaní nepenia, ale nie je to chyba, ktorá by ma odradila kúpiť si zubné tablety. Odporúčam!

 9. Ďakujem za vzorky. Skvelý nápad.?
  Veľmi dobre vyčistené zuby, hladké a lesklé. Prídu mi viac belšie ako pri používaní pasty. Tablety odstránia plak a sviežosť trvá dlhšie. Jediné, čo mne osobne vadilo, bola konzistencia po rozhryzení, taký čudný pocit v ústach a prvotne aj chuť. Už, keď sa tableta celkom rozpustila, čistenie bolo ok. Preto dávam 4*, ale toto je veľmi individuálne.

 10. Za mňa super 🙂 zuby po umytí belšie, hladké. Tablety majú veľmi sviežu mentolovú chuť aj vôňu, čo mne osobne veľmi vyhovuje. Len mi prišli trochu veľké – tak som si dávala len polovicu tablety na jedno umytie 🙂

Naše produkty

Napísali o nás

Rozhovor so zakladateľkami ZeoZoe

V ZeoZoe sa snažíme neustále napredovať. Pripravujeme novú príchuť, ktorá by bola obzvlášť príjemná...

Jack Shakespearow . Rozhovory .27. júna 2020
ZeoZoe zubné tablety recenzia

Na zubné tablety Zoe Zoe, tak ako na každú novinku, si treba zvyknúť, no...

Jack Shakespearow . Recenzie .25. apríla 2020